Excepcional Casa De Campo
Excepcional Casa De Campo Villa Anizacate van 12 m² is gesitueerd op 6 km van Museo Casa Taller Gabriel Dubois en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Het hart van Villa Anizacate kan worden bereikt in 30 minuten lopen van deze 3-slaapkamer villa, en cultuurgerichte locaties zoals Reloj Público liggen op 10 minuten rijafstand. De Rio Anizacate is binnen 4 km van dit vakantiehuis te vinden. De gesitueerde in Villa Anizacate Excepcional Casa De Campo is gelegen op 15 minuten rijden tot de Estancia van Alta Gracia en op rijafstand van 20 minuten vanaf uitgaansgelegenheden zoals de Balneario Rio Camping.
Tot de badkamerfaciliteiten van de 2-badkamer woning behoren ook een bidet en een douche. Er zijn een haardroger, een badmuts en handdoeken voor het comfort van de gasten.
In Excepcional Casa De Campo vind je een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei.
- Locale bezienswaardigheiden
- Gruta de Lourdes Alta Gracia4868 km
- Monumento a Mercedes Sosa2666 km
- Balneario Rio Camping4062 km
- Reloj Público3838 km
- Templo del Sagrado Corazon3817 km
- Capilla Inmaculado Corazon920 km
- Rio Anizacate4033 km
- La Gaviota4931 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba57 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Patio
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er Wi-Fi in Excepcional Casa De Campo?
Ja, Excepcional Casa De Campo biedt WiFi aan. - ❓
Is er een keuken in Excepcional Casa De Campo?
Excepcional Casa De Campo beschikt over een ingerichte kitchenette met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Excepcional Casa De Campo?
Nee, huisdieren zijn niet toegestaan in Excepcional Casa De Campo. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Excepcional Casa De Campo?
Tijdens je verblijf in Excepcional Casa De Campo moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Villa Anizacate verkennen, waaronder Museo Casa Taller Gabriel Dubois (6 km), de Estancia van Alta Gracia (7 km) en de Rio Anizacate, die in 10 minuten rijden te bereiken zijn.